مدارس شبانه روزی انگلستان

مدارس شبانه روزی انگلستان

مدرسه شبانه روزی BOXHILL SCHOOL

این مدرسه که پذیرای رنج سنی 11-18 سال است شامل 425دانش آموز دختر و پسر می باشد (160نفر از انها به صورت شبانه روزی و106 نفر از انها که معادل 25% می باشد دانش اموزانی از کشور های دیگر هستند.)

این مدرسه  در مقاطع A LEVEL ,GCSE و دوره های زبان انگلیسی را پذیرش میکند.

نزدیکترین فرودگاه به این مدرسه HEATHROW  است که 28 مایل (37 دقیقه ) فاصله دارد و همچنین 40 دقیقه ( با ماشین) تا لندن فاصله دارد.

نکات قوت این مدرسه : کلاس هایی با تعداد دانش اموزان کم و وسیستم هوشمند میباشد.

 مدارس شبانه روزی انگلستان

مدرسه شبانه روزی Mildfield school

این مدرسه که پذیرای رنج سنی 7-18 سال است شامل 1234 دانش آموز دختر و پسر می باشد (924نفر از انها به صورت شبانه روزی و 247 نفر از انها که معادل 20% می باشد دانش اموزانی از کشور های دیگر هستند.)

این مدرسه مقاطع A LEVEL ,GCSE و دوره های زبان انگلیسی را پذیرش میکند.

نزدیکترین فرودگاه به این مدرسهBRISTOL  است که 25 مایل (47 دقیقه ) فاصله دارد و همچنین  2 ساعت و 46 دقیقه ( با ماشین) تا لندن فاصله دارد.

  1. نکات قوت این مدرسه : این مدرسه به دانش اموزان امکان اینکه همه چیز را تجربه کنند تا علاقه و استعداد واقعی خود را پیدا کنند را میدهد .
  2. امکانات ورزشی شامل : استخری به بزرگی استخر های المپیک و محل اسب سواری و دوره های گلف .
  3. تعداد دانش اموزان هر کلاس ماکسیمم 12 نفر میباشد.
  4. این مدرسه در زمینه های مختلف از جمله: اموزشی و فرهنگی و ورزشی فعالیت دارد.

 مدارس شبانه روزی انگلستان

مدرسه شبانه روزی Leighton park school

این مدرسه که پذیرای رنج سنی 11-18 سال است شامل 470 دانش آموز دختر و پسر می باشد ( 97 نفر از انها به صورت شبانه روزی و 132 نفر از انها که معادل 28% می باشد دانش اموزانی از کشور های دیگر هستند.)

این مدرسه مقاطع A LEVEL ,GCSE و دوره های زبان انگلیسی را پذیرش میکند.

نزدیکترین فرودگاه به این مدرسه HEATHROW  است که 25 مایل (54 دقیقه ) فاصله دارد و همچنین  1 ساعت و 45 دقیقه ( با ماشین) تا لندن فاصله دارد.

نکات قوت این مدرسه : مدرسه ای در مرکز شهر با مساحت زیاد و مناسب برای بچه ها با هر توانایی که خواستار اموزش دیدن در زمینه ی  مناسب هستند و همچنین این مدرسه جزو پنج مدرسه برتر بریتانیا میباشد .

یکی از ویژگی های مدرسه این است که در انجا دانش اموزان میتوانند موضوعات مورد علاقه خودشان را دنبال کنند و همچنین خلاق بودن و ریسک پذیر بودن و فکر خلاق داشتن را یاد میگیرند .

مدارس شبانه روزی انگلستان